Intersnack România

Ne lipsește un ingredient special. Ai putea fi tu?

Avem nevoie de: Operator ambalare / procesare

De ce?  Operatorul răspunde de administrarea resurselor tehnice și tehnologice alocate precum și de operarea utilajelor din zona de ambalare sau procesare producție ce îi revin direct cu scopul de a realiza permanent volumele de producție planificate, în perfectă concordanță cu toate condițiile de calitate și cu aplicarea tuturor practicilor, procedurilor și regulilor stabilite.

Responsabilități principale:

  • Verifică buna funcţionare a utilajelor, a instalațiilor și dispozitivelor liniei în condiţii optime de calitate și de securitate a muncii
  • Reglează și ajustează parametrii mașinilor de ambalat, roboți și echipamente din zona de procesare, în vederea realizării unui produs finit care îndeplinește toate cerințele de calitate
  • Urmărește și respectă planul de producție zilnic și săptămânal
  • Participă efectiv la curățenia săptămânală prin realizarea curățeniei la mașinile de ambalat și roboți
  • Alte activități de producție în aria de răspundere.

Ce te califică pentru acest rol:

  • Studii medii / postliceale / superioare (domeniul tehnic, industria alimentară prezintă avantaj)
  • Experiență în producție minim 1 an
  • Cunoștințe minime de mecanică, pneumatică prezintă avantaj
  • Rezistență și adaptabilitate la sarcini de lucru schimbătoare
  • Persoană cu simț de răspundere, planificare și organizare
  • Disponibilitate de a lucra în schimburi.

Ce oferim:
Un rol cu unul dintre cei mai mari producători de gustări sărate din Europa și un loc într-o echipă care apreciază individualitatea, opiniile și ideile tale și care va sărbători creșterea ta. Oferim un salariu competitiv și pachet de beneficii.

Brașov

Producție

Operator ambalare / procesare