Intersnack România

Ne lipsește un ingredient special. Ai putea fi tu?

Avem nevoie de:  Electrician

De ce? Electricianul identifică necesitățile mașinilor, precum și caracteristicile lor în raport cu procesarea și cerințele de operare, asigură funcționarea corespunzătoare a utilajelor.

Responsabilități principale:

  1. Înregistrarea și raportarea stării mașinilor/echipamentelor în conformitate cu reglementările specifice
  2. Întreținerea utilajelor astfel încât acestea să funcționeze la parametri optimi
  3. Respectarea programului de mentenanță în conformitate cu instrucțiunile de operare specifice fiecărui utilaj
  4. Interpretarea corectă a instrucțiunilor de operare ale mașinilor
  5. Supravegherea procesului de lucru pentru a satisface cerințele de productivitate și calitate impuse de specificațiile tehnice corespunzătoare
  6. Asigură respectarea procedurilor interne privind asigurarea calității, igiena, protecția muncii și normele PSI, regulamentul intern, programul de lucru etc.
  7. Elaborează, implementează și menține documentele sistemului integrat de management pentru calitate și siguranța alimentului aplicabile în activitatea desfășurată
  8. Asigură implementarea, analiza și îmbunătățirea continuă a sistemului integrat de management pentru calitate și siguranța alimentului în domeniul propriu de activitate

Ce te califică pentru acest rol:

  • Studii medii profil electric
  • Cunoștințe electrice, mecanice, pneumatică și hidraulică
  • Citire și interpretare scheme de funcționare a echipamentelor
  • Disponibilitate de a lucra în schimburi

Ce oferim:

Un rol cu unul dintre cei mai mari producători de snack-uri sărate din Europa și un loc într-o echipă care apreciază individualitatea, opiniile și ideile tale, și care va sărbători dezvoltarea ta profesională. Oferim salariu și pachet de beneficii competitive.

Brașov

Electrice

Electrician